Zbiegamy z asfaltu!

Gdy w zeszłym roku obchodziliśmy piątą edycję Pucharu Aktywnych, okrągła rocznica nakłoniła nas do przemyśleń i podsumowań. Ich wynikiem było podjęcie decyzji o konieczności zmian i odświeżenia formuły organizowanych przez nas biegów. Jednogłośnie zdecydowaliśmy, że czas zbiec z asfaltu i skupić się na biegach terenowych.

Co to znaczy dla Was? Znaczy to, że w ofercie organizowanych przez nas biegów nie znajdziecie w tym roku dwóch dobrze znanych Wam imprez: Biegu Świetlików oraz Dychy Spadających Liści. W zamian proponujemy Wam start we wrześniowym Cross Duathlonie Dąbrowy Górniczej oraz październikowym biegu o charakterze górskim, który odbędzie się na Bukowej Górze w Lasach Trzebiesławickich. Oczywiście nie zabraknie w tym roku Biegu Przodownika i Pustyni Błędowskiej oraz Leśnych Harców.

Mamy nadzieję, że ta zmiana przypadnie Wam do gustu i jednocześnie pozwoli na odnalezienie w sobie jeszcze więcej sił na treningi na trudniejszych i bardziej wymagających trasach niż droga w około Pogorii III 😉

ekipa Aktywnej Dąbrowy