Offroad Pogoria Duathlon

Po świetnie przyjętym zeszłorocznym Pogoria Duathlonie, zapraszamy Was na jego kolejną edycję zawodów łączących bieg przełajowy z kolarstwem XC/MTB!

15 września 2018 po raz kolejny czekać na Was będzie 13,5 kilometra biegowej trasy łączącej utwardzone drogi z leśnymi ścieżkami i piaskiem, bogatej w podbiegi i trudniejsze technicznie fragmenty. Kto z Was nie uczestniczył w zeszłorocznej edycji, trasę biegową znać możecie z takich wydarzeń jak VI Bieg Przodownika czy V Nocny Bieg Świetlika. Bieg podzielony zostanie na dwa etapy, a rozdzielone one zostaną 30 kilometrową trasą w charakterze XC/MTB. Choć trasa jest umiarkowanie płaska i prosta technicznie, obowiązuje uczestnictwo na rowerach „górskich” ze względu na dużą ilość piasku, korzeni i błota na trasie.

Gotowi na wyzwanie?

Bieg indywidualny:

Rejestracja na bieg indywidualny, kliknij tutaj.

Sztafeta:

Rejestracja na bieg sztafetowy, kliknij tutaj.

Regulamin Zawodów:

Regulamin dostępny tutaj kliknij.

Offrad Triathlon:

Cykl biegów Offroad TriathlonOffroad Pogoria Duathlon wchodzi w skład cyklu wyjątkowych imprez biegowych organizowanych w południowej Polsce. Offroad Triathlon łączy trudny teren z zawodami w formule duathlon/triathlon. Obok naszej imprezy w skład Offroad Triathlon wchodzą jeszcze biegi w  Januszkowicach, Bielawie, Kielcach i Dusznikach a cykl zamyka triathlon w Parku Śląskim z metą na Stadionie Śląskim. 

Trasa biegu:

Offroad Pogoria Duathlon Dąbrowa Górnicza

Trasa biegu ostatecznie może ulec zmianie.

 

Partnerzy wspierający Offroad Pogoria Duathlon:

Pamiętajcie, że wszystkie nasze imprezy nie mogły by się odbyć gdyby nie aktywne wsparcie naszych sponsorów, partnerów i przyjaciół.

 

partnerzy-05