Wracamy z Biegiem Przodownika! Trudne czasy COVIDowej rzeczywistości zabrały nam dwa lata spotykania się na crossowej trasie naszego biegu. Ale w tym temacie wszystko powoli wraca do normy, więc możemy znów rywalizować ramię ramię na pętli okalającej Pogorię II – Bagry.

Trasa tradycyjnie rozpoczyna się i kończy w pobliżu Pogorii I i restauracji Catamaran. Biegnie przez około 5 kilometrów leśnymi ścieżkami z podbiegami i naturalnymi przeszkodami częściowo przez las a częściowo brzegiem Pogorii II.

Biuro zawodów i parking znajdować się będzie około 150 metrów od startu. Start przewidziany jest na godzinę 11:30.

Uwaga! Niestety musieliśmy podjąć bardzo trudną dla nas decyzję. W tym roku impreza organizowana jest tylko dla biegaczy. Nie będzie konkurencji Nordic Walkig. Jest to dla nas o tyle smutna decyzja, bo Nordic Walking towarzyszy nam od lat. Jednak ze względu na spadającą ilość uczestników na dotychczasowych imprezach oraz trudności w zapewnieniu funduszy od sponsorów na nagrody musieliśmy podjąć decyzję o ograniczeniu się tylko do biegu.

Regulamin: kliknij tutaj.
Zapisy: kliknij tutaj.

Partnerzy wspierający IX Nocny Bieg Świetlików:

Pamiętajcie, że wszystkie nasze imprezy nie mogły by się odbyć gdyby nie aktywne wsparcie naszych sponsorów, partnerów i przyjaciół.