Zawody Cross Duathlon Dąbrowa Górnicza.

Pogoria Duathlon Dąbrowa Górnicza

Od lat kojarzycie nasze stowarzyszenie z organizacją imprez biegowych w Dąbrowie Górniczej. W tym roku postanowiliśmy pójść o krok dalej i wejść na nowy teren. Zdecydowaliśmy się zorganizować Cross Duathlon.

9 września mieliście okazję sprawdzić swoje umiejętności biegowe i rowerowe na bardzo zróżnicowanym podłożu. Mogliście porównać się z innymi biegającymi kolarzami lub jeżdżącymi biegaczami. W zawodach wzięło udział blisko 80 zawodników, którzy mierzyli się nie tylko ze sobą ale również z silnym wiatrem, który dawał szczególnie popalić podczas kolarskiej części Duathlonu. Mieliście również szansę wypocić sporo potu w pełnym słońcu, które postanowiło towarzyszyć nam przez cały dzień imprezy ku radości wolontariuszy i całej ekipy Aktywnej Dąbrowy.

Równolegle z Cross Duathlonem w ramach Pogoria Duathlon odbył się organizowany przez Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej Kids Duathlon, w którym wystartowało kilkudziesięciu najmłodszych zawodników. Sądząc po zaangażowaniu musimy stwierdzić, że rośnie nam kolejne pokolenie aktywnych ludzi i konkurencja dla dorosłych zawodników.

Trzymajcie formę i nie ociągajcie się z treningami przed kolejnymi zawodami które już niebawem!


Wyniki

Wyniki z podziałem na kategorie wiekowe:
http://bit.ly/wyniki_cross_duathlon_2017,
oraz z podziałem na międzyczasy
http://bit.ly/wyniki_cross_duathlon_2017_miedzyczasy


Współorganizatorzy i partnerzy wydarzenia

  


Trasa zawodów:

Mapa cross duathlon dąbrowa górnicza 2017


Rejestracja:

Rejestracja elektroniczna na Cross Duathlon – kliknij

Regulamin Zawodów:

Regulamin Cross Duathlonu – kliknij
Regulamin Kids Duathlonu – kliknij


Plakat: