Sportowe Debaty dla Fabryki Pełnej Życia

Drodzy mieszkańcy, zapraszamy Was na cykl sportowych debat, które mają na celu poznanie Waszych opinii i wspólne zaprojektowanie koncepcji zmian dla naszego Śródmieścia.

Tym razem będziemy starali skupić się na tym, jakie wspólne pomysły jako aktywni sportowo mieszkańcy miasta możemy wdrożyć w ramach rewitalizacji Śródmieścia w kontekście aktywizacji sportowej tych z Nas, którzy nadal pozostają nieaktywni oraz jak można wspomóc tych, którzy korzystają już z różnego rodzaju aktywności. Jednym słowem będziemy wspólnie wypracowywać koncepcje, które będą w pozytywny sposób wpływały na użytkowanie przez nas przestrzeni miejskiej. Będą przyjazne oraz stworzą miejsce zachęcające do podejmowania wysiłku. Jako sportowcy spróbujemy pokazać, że również w Śródmieściu można tworzyć przestrzeń dla aktywności sportowej, która może zachęcić mieszkańców do wyjścia z domu.

Dobrze zaprojektowane miejsce, na wygląd którego sami mamy wpływ zawsze będzie służyło lepiej niż coś narzuconego odgórnie. Dlatego też liczymy na Państwa obecność i uczestnictwo w debatach.

Zróbmy to dla siebie.

Terminy debat:

13 września – Biblioteka Miejska w Dąbrowie Górniczej
27 września – Centrum Aktywności Obywatelskiej
1 października – UKS Pionier
5 października – Centrum Aktywności Obywatelskiej
6 października – Centrum Aktywności Obywatelskiej
15 pażdziernika – Pogoria III – Bieg Cross IV
20 października – ul. Kr. Jadwigi – harcówka
21 października – Centrum Aktywności Obywatelskiej

 

Sportowe Debaty dla Fabryki Pełnej Życia

 

Sportowe Debaty dla Fabryki Pełnej Życia